Hviezdy na zemi

banner_5r

ZÁPADOSLOVENSKÚ TELEVÍZIU NALADÍTE PROSTREDNÍCTVOM VYSIELAČOV DVB-T: BRATISLAVA-KAMZÍK (37. KANÁL), JASLOVSKÉ BOHUNICE (59. KANÁL) ■ KÁBLOVÍ A IPTV OPERÁTORI: UPC BRATISLAVA, SATRO BRATISLAVA, SWAN, MAGIO, PROGRES, ANTIK KOŠICE, OSTATNÍ KÁBLOVÍ OPERÁTORI V OBCIACH ZÁPADNÉHO SLOVENSKA ■ TIP NA REPORTÁŽ: 0904 090 123, REDAKCIA@ZSTV.SK ■ FACEBOOK.COM/ZAPADOSLOVENSKATV ■

Západoslovenská televízia

Hviezdy na zemi

Hviezdy na zemi



Diely relácie:


HVIEZDY NA ZEMI | Jarmila Šebestová: Lúčničiarske kroje

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Herec Martin Vanek

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Igor Bázlik

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Emil Babín

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Ladislav Fančovič

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Numerologička Katarína Čičmancová

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Igor Slovák

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Martin Borodáč

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Barbora Laucká Vítová

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Iveta Lederer

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Vladimír Nikulin

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Pochod proti rakovine

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Magna Deti v núdzi

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Dana Hlavatá

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Dušan Grúň

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Danka Dinková

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Miguel Méndez

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Archeológovia

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | OSN Milena Dudášová

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Vlado Franz

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Martin Jakubec

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Mája Velšicová

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Danka Pašteková

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Blue Faces

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Hádzaná

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | IKS

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Daniel Bidelnica

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | SĽUK

HVIEZDY NA ZEMI – Nory Beňačkovej | Tanec medzi črepinami



Partneri

  • 06:00 Správy ZSTV
  • 06:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 07:05 Správy ZSTV
  • 07:40 Cestujeme – Kostolište
  • 08:00 Okolo sveta – Kuba
  • 08:25 Slováci vo svete
  • 08:55 Atlas charity
  • 09:05 Správy ZSTV
  • 09:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 10:05 Pod lupou – Vydavateľstvá
  • 10:50 U mňa v telke
  • 11:30 Hviezdy na zemi
  • 12:00 Správy ZSTV
  • 12:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 13:05 Frolova notečka
  • 13:30 Olympijské štúdio
  • 14:35 VIP magazín
  • 15:00 Správy ZSTV
  • 15:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 16:00 Pod lupou-Detské časopisy
  • 16:25 Správy z Hlohovca
  • 16:55 Malokarpatský slávik 2016
  • 17:40 Srdce na dlani
  • 18:00 Správy ZSTV
  • 18:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 19:05 Pod lupou – Vydavateľstvá
  • 19:45 U mňa v telke
  • 20:25 Hviezdy na zemi
  • 21:00 Správy ZSTV
  • 21:40 Cestujeme – Kuchyňa
  • 22:00 VIP magazín
  • 22:20 Pod lupou-Detské časopisy
  • 22:50 Malokarpatský slávik 2016
  • 23:35 Správy z Hlohovca